Житловий Комплекс Globus Balance

Житлові будівлі

Location

м. Львів, вул. Садова, 2А

Year

2024-2027

Area

16 940 m2

Житловий комплекс на вул. Садовій, 2-А розташований у колишній промисловій зоні Залізничного району міста Львова, яка зараз активно трансформується та розвивається. Об’єкт вдало розміщений в межах транспортної доступності до аеропорту та залізничного вокзалу, а також має зручне сполучення з центром міста. Розташований у зоні з розвиненою інфраструктурою, що забезпечує легкий доступ до всіх необхідних сервісів.

Проектом передбачене створення цілісного та гармонійного простору. Об’єми з різною тектонікою та архітектурою фасадів взаємодоповнюють та збалансовують загальний образ комплексу. Кольорове вирішення фасадів спокійних тонів врівноважує композицію. Об’єкт вдало вписується у силует міста.

Житловий комплекс спроектований з урахуванням ергономіки, що забезпечує зручне та функціональне планування квартир. Кожна деталь продумана для комфорту мешканців, з оптимальним використанням простору та сучасними рішеннями. Крім того, комплекс забезпечений підземним двоповерховим паркінгом, який також виконує функцію укриття.

Важливою перевагою є створення затишного прибудинкового простору для мешканців комплексу. Сучасний дитячий майданчик, що перетікає у зону відпочинку на експлуатованій покрівлі, створює гармонійний простір для сімейного дозвілля та активних ігор на свіжому повітрі.