Благоустрій мультифункційного комплексу Helga

Міське планування

Location

Львів, Україна

Year

2026

Area

61 700 m2

Житловий комплекс Helga розташований на зручному перехресті вулиць Наукової та Княгині Ольги, що забезпечує легкий доступ до важливих точок міста: аеропорту імені Данила Галицького, центру міста та залізничного вокзалу. В пішій доступності також є чимало закладів соціальної інфраструктури, торгівлі та розваг. Однак, його привабливість не обмежується лише географічним положенням.

Проект Helga перевершує стандартні підходи до міського планування, пропонуючи не просто поєднання житла та комерції, але й створення нового , інтегрованого міського середовища, яке сприяє розвитку бізнесу та підвищенню якості життя. Відмовившись від типовості та монотонності, комплекс Helga втілює сучасні урбаністичні тенденції , де взаємодія різних функцій формує гармонійне та динамічне середовище для життя у великому місті.

Житловий комплекс Helga – це не лише про затишне проживання, але і про комфорт та безпеку на території комплексу. Територія комплексу гармонійно поділена на різні зони, що дозволяють мешканцям не лише насолоджуватися моментами відпочинку, а й забезпечують сприятливе середовище для відновлення енергії після напруженого дня.

Простір комплексу розроблений з урахуванням принципів інклюзивності, забезпечуючи доступність для всіх мешканців незалежно від їхніх потреб. Широкі тротуари та безбар’єрні входи забезпечують зручний доступ для маломобільних груп населення.

Серцем комплексу є громадська площа , що сформована біля будівлі бізнес-центру. Вона постає на перетині основних шляхів та оповита зеленим пагорбом , що слугує чудовим буфером між суміжними ділянками. Фонтан-водоспад та сонцезахисні перголи, що розташовані на площі, виступають не лише як естетичний акцент, але й як ключові елементи громадського простору. Вигляд фонтану та його легке бризкання води створюють відчуття затишку та комфорту, надаючи мешканцям можливість насолоджуватися елементом природи прямо в центрі міського середовища, а сонцезахисні елементи дозволять перебувати на площі навіть у спекотну погоду. Такі простори стимулюють соціальні взаємодії, адже приваблюють мешканців до спільного часопроведення та відпочинку, тим самим сприяючи формуванню локальної спільноти та підвищенню якості життя.

Не менш детально було запроектовано інтерактивні зони для дітей та дорослих у дворах. Дитячі та спортивні майданчики в житловому комплексі Helga вражають своїм стильним та сучасним дизайном, що відповідає останнім тенденціям. Їх яскраві та нетипові елементи сприяють розвитку дитячої фантазії та фізичної активності, створюючи простір, де малеча може вільно та радісно гратися.