Житловий Комплекс N69 Residents

Житлові будівлі Міське планування

Location

Львів, вул. Навроцького, 69

Year

2022-по нині

Area

53 017 m2

Архітектура даного багатофункційного комплексу створювалася не як реакція на наявні реалії ринку нерухомості, а як новий ціннісний орієнтир. Це комплекс, що поєднує у собі гуманний масштаб житлової частини та затишні дворові простори, яскраву офісну домінанту та суміш комерційних функцій у стилобатній частині.

Його поява у даній міській локації стане потужним поштовхом для продовження процесу переосмислення значення цієї, доволі цінної, частини Львова, що триває в останнє десятиріччя.

Основним підходом до формування житлового кластеру була різноманітність. У ньому наявні як камерні секції з усього декількома квартирами преміум сегменту на поверсі з великими терасами, так і ті, що пропонують більш доступні варіанти компактних квартир. Основна частина двору сформована на даху дворівневого стилобату, над котрим житлові поверхи підіймаються на 4-7 поверхів.

Композиція фасадів та їх матеріальність побудована на контрасті будинків оздоблених натуральним деревом з активною пластикою та тих, що оздоблені алюмінієвими композитними панелями натурального кольору та фактури цього металу зі стриманішими та строгішими фасадними рішеннями. Особливу увагу було приділено склінню: його графіці та наявності акцентних панорамних елементів.

Перевагою комплексу є його збалансована багатофункційність. Яскравим підкресленням цього є наявність 14 поверхового бізнес-центру, котрий має стати певною візитівкою, адже перше візуальне знайомство з комплексом відбуватиметься саме через нього. Також перед ним сформовано громадський простір.

Під усією плямою комплексу розміщується великий дворівневий підземний паркінг для забезпечення потреб мешканців, працівників та відвідувачів.

Вагомим доповненням стануть супермаркет, ресторани та різноманітні бізнеси з обслуговування, що разом з вищезгаданими функціями зберуться у цілісну самодостатню палітру сучасного міського життя.