About us

AVR Development is an architectural and engineering company that provides a full range of urban planning services.

Офіційно компанія AVR Development створена у 2015 році у Львові, однак основна команда працює разом уже близько 20 років. Ми починали як бюро, що займалось проектуванням індивідуальних будинків, квартир, ресторанів. За кілька років із невеличкого бюро AVR Development виросла у масштабну архітектурно-інжинірингову компанію, що надає увесь спектр містобудівних послуг – від розроблення концепції проекту до авторського нагляду.

Компанія забезпечена всіма матерiально-технічними засобами, необхідними для організації проектного процесу. Розробка проектів у BIM-середовищі, можливість сертифікації проектів відповідно до стандартів Breeam чи Leed, можливість створення архітектурного макету чи якісної візуалізації – ті функції, які ми можемо забезпечити власним ресурсом.

Особливим досвідом нашої організації є успішна проектів спільно з іноземними партнерами. Власні реалізовані об’єкти та проектні про пропозиції архітекторів AVR Development регулярно номіновані та перемагають на національних та міжнародних конкурсах, таких як Ukrainian Urban Awards, Mies van der Rohe Award, REM Awards та інші.

Місія та цінності

Цінності AVR Development базуються на етиці, просторості, якості, повазі та порядності. Нашою ціллю є втілення сучасних масштабних інноваційних проектів та створення середовища, що впливає на людей.

У компанії ми прагнемо поважати співробітників та їхні потреби. Ми намагаємось враховувати прагнення кожного працівника, об’єктивно визнавати його внесок, розвивати його навички та сприяти професійному росту.

Послуги

Як генеральний проектувальник AVR Development пропонує широкий спектр послуг. Індивідуально для кожного проекту ми розробляємо комплекс послуг із розробки архітектури, серед яких:

  • аналіз та концепція;
  • архітектура та урбанізм;
  • інжиніринг;
  • конструкції;
  • дизайн інтер’єрів;
  • менеджмент проектів.

BIM

Невід’ємною частиною роботи фахівців AVR Development є використання технології BIM (Building Information Model), що застосовує принцип «будувати двічі». Ми створюємо точну цифрову модель майбутньої будівлі, що дозволяє розробити комплексний кошторис усіх розділів проекту й укинути помилок під час будівництва. BIM-технологія економить кошти замовника під час будівництва.

Нагороди

Проекти AVR Development номінували на престижні нагороди Ukrainian Urban Awards, Poland Urban Awards, Mies van der Rohe Award, REM Awards та премії від Національної спілки архітекторів.

Why choose us?

AVR Development is an architectural company founded in 2015. In 6 years, there have been realized 30 facilities, with a total area of over 1 million square meters.

To date, 16 facilities designed by the company are under construction stage, and more than 50 facilities are under design stage.